דף הבית » Articles » טיפול פלזמה מחיר וכל מה שמסביב

טיפול פלזמה מחיר וכל מה שמסביב

טיפול פלזמה מחיר

התקדמות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית מאפשרת להציע מגוון פתרונות יעילים וחדשניים למצבים שונים, במטרה לשפר את המראה החיצוני והתחושה הפנימית. אחד הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר שקיימים היום למצבים שונים נקרא טיפול פלזמה ומתבצע באמצעות חומר ייחודי ומרוכז. החומר המשמש לטיפול הינו פלזמה עשירה בטסיות ומיועד לזירוז תהליכים טבעיים של ריפוי וגדילה במוקדי ההזרקה. לטיפולי פלזמה מחיר משתנה הנע על פני טווח עלויות רחב יחסית ונקבע בהתאם לפרמטרים רבים. בין הגורמים המשפיעים על המחיר נמנים בעיקר סוג הטיפול, מצב האזור המטופל וכמות הטיפולים הנדרשת לקבלת התוצאה הרצויה. הפלזמה העשירה בטסיות דם מרוכזת ורוויה בחלבונים המסייעים לגוף לחדש את התאים והרקמות שלו באופן טבעי ולכן הטיפול נחשב לאחד היעילים והפופולריים שקיימים היום בארץ ובעולם למגוון מצבים אסתטיים ורפואיים כאחד.

במאמר זה נדבר על טיפול פלזמה מחיר וכל מה שמסביב. כיצד הטיפול מתבצע, למי הוא מתאים בעיקר ומה משפיע על העלויות של הטיפול. כל המידע החשוב בהמשך המאמר.

לפני הכל – מהו טיפול פלזמה?

טיפול פלזמה הינו הליך חדשני אשר צובר פופולריות רבה בשנים האחרונות בתור טיפול יעיל במגוון של מצבים רפואיים ואסתטיים שונים. מדובר בשיטת טיפול ייחודית העושה שימוש בפלזמה המופקת מדגימת הדם של המטופל או המטופלת עצמם אשר עוברים את ההליך, במטרה לטפל במגוון רחב של מחלות, פציעות ומצבים באזורים רבים בגוף. טיפול פלזמה מאפשר להגיע לרמה גבוהה של שיקום תאים ורקמות בגוף על ידי הזרקה ממוקדת של חומר עצמוני מרוכז ומסונתז שמקורו בגוף המטופל/ת, ישירות לאזור הפגוע. במסגרת ההליך הפלזמה המרוכזת מופרדת משאר מרכיבי הדם בעזרת מכשיר ייעודי בעל תנועות צנטריפוגליות (סיבוביות) ואז מוזרקת חזרה אל האזורים המטופלים בגוף, שם היא יכולה לעזור להפחית דלקתיות, לעורר ריפוי של התאים והרקמות ולשפר את הבריאות הכללית של האזור.

מה מיוחד בטיפול פלזמה על פני טיפולים אחרים?

החומר המרוכז והמסונתז בו נעשה שימוש במסגרת טיפול פלזמה מופק ישירות מדגימת הדם של המטופלים אשר עוברים אותו. הייחוד המרכזי של הטיפול טמון בעיקר בעובדה זו ובסוג הטכניקה החדשנית בה הוא מתבצע. בזכות כך, הזריקות נחשבות לבטוחות ביותר לשימוש ומעניקות פתרון מיטבי למגוון מצבים רפואיים ואסתטיים. כל זריקה של פלזמה עשירה בטסיות מכילה כמות גבוהה של חלבונים שמטרתם לסייע לגוף לחדש את התאים והרקמות שלו במוקדי ההזרקה. החומר מבצע פעולה ייחודית בשכבה התת עורית ומעניק לגוף את הכוח שהוא צריך כדי לחדש את עצמו.

לאילו מצבים טיפול פלזמה מעניק פתרון? 

טיפול פלזמה מתבצע בטכניקה מהפכנית וצובר תאוצה בתחום הרפואה הכללית והאסתטית בשל המגוון הרחב של הפתרונות שהוא מעניק. באמצעות טיפול פלזמה, רופאים יכולים לטפל במצבים שונים, החל מהתבגרות עור הפנים ונשירת שיער ועד בעיות חניכיים וטיפול בכאבי ברכיים. ההליך החדשני נחשב לפתרון אידיאלי למצבים בהם טיפולים מסורתיים עשויים שלא להיות יעילים או שיש להם תופעות לוואי לא רצויות. הוא מאפשר להאיץ את הריפוי הטבעי של פצעים או חבלות ולהפחית כאבים ודלקות. טיפול פלזמה משמש בתחומים רבים כמו שיקום השיער, הרפואה האסתטית והאורתופדיה ומעניק תוצאות מרשימות ואיכותיות בכל פעם מחדש. 

ריכזנו עבורכם כמה שימושים פופולריים לטיפול פלזמה:

  • עצירת תהליך ההתקרחות וחידוש השיער – לחומר הייחודי פלזמה עשירה בטסיות קיימת יכולת מרשימה ופורצת דרך להאט ואפילו לעצור לחלוטין את תהליך ההתקרחות. החומר עושה זאת על ידי גירוי של זקיקי השיער הקיימים בקרקפת, מה שמעודד אותם לשוב ולהצמיח שיער בריא וחזק. טיפול פלזמה עשירות בטסיות לשיער צובר פופולריות רבה במהלך השנים האחרונות ונקרא גם טיפול PRP, או בשמו המלא Platelet-Rich Plasma. הוא נחשב לפתרון האידיאלי לאנשים בעלי שיער דליל הסובלים מהתקרחות מקומית.
  • הקלה בכאבי פרקים ושרירים – הזרקה ממוקדת של פלזמה הינה יעילה במיוחד לטיפול בכאבי פרקים, כאבי שרירים, קרעים בגידים, פציעות ספורט, ועוד מצבים אורתופדיים. הפלזמה המועשרת מפעילה את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו, מה שמביא להקלה משמעותית בכאבים. הטיפול בשיטה המתקדמת מאפשר לשפר את רמת הניידות של המפרקים באזורים אליהם החומר הוזרק ומסייע לחדש את כלי הדם והרקמות באזור שחווה פגיעה. טסיות הדם מכילות חלבונים בריכוז גבוה ואלו עוזרים לגוף להחלים ומונעים רגישות.
  • שיפור וחידוש מרקם עור הפנים – פלזמה עשירה בטסיות מאפשרת לטפל בבעיות שונות בעור הפנים ומובילה לאפקט מרשים של הצערת המראה. טיפול פלזמה בפנים מכונה בשם “טיפול ערפד” ומסייע בהפחתת קמטים וצלקות בפנים על ידי גירוי של חלבונים חשובים לבריאות העור כמו קולגן ואלסטין. הפלזמה המרוכזת מעניקה פתרון יעיל למצבים של רוזציאה, אקנה, צלקות, קמטים, ועוד ומשפרת את המראה הכללי של הפנים בכמה רמות.

מה קובע את המחיר של טיפול פלזמה?

טיפול בפלזמה הוא הליך מהפכני אשר הביקוש אליו עולה מדי שנה בקליניקות ומרפאות בארץ וברחבי העולם, במיוחד בשנים האחרונות. ההליך כרוך בשימוש בפלזמה עשירה בטסיות לטיפול במגוון מצבים כמו נשירת שיער, פציעות ספורט, אקנה, קמטים ועוד. אבל מה בדיוק קובע את העלות של טיפול פלזמה? ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על המחיר של ההליך החדשני וכוללים בעיקר את סוג הטיפול, המצב של המטופל/ת, מספר הטיפולים הדרושים ומומחיות הרופא המבצע אותם. לאחר שתבינו מה קובע את העלות של טיפולי פלזמה, אתם יכולים לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי האפשרות הטובה ביותר עבורכם. זכרו כי חשוב לעבור את הטיפולים בקליניקה או מרפאה מקצועית בלבד, בעלת ניסיון ומוניטין בתחום ובביצוע הטיפול החדשני.

מהו טווח העלויות של טיפול פלזמה?

העלויות של ההליך הייחודי נעות בטווח רחב יחסית ולטיפול פלזמה מחיר משתנה התלוי במגוון פרמטרים. טיפול פלזמה יעלה ברוב הקליניקות והמרפאות המקצועיות בין 1,200 ל-2,000 ש”ח. אם תבחרו לעבור סדרת טיפולים בעלת 3-5 מפגשים כדי לוודא שאתם מקבלים תוצאה מיטבית, העלות של כל הטיפולים תהיה בטווח של 3,600 עד 6,000 ש”ח לכל הסדרה.

לסיכום

טיפול פלזמה הוא טכניקה רפואית חדשנית הצוברת פופולריות רבה בשנים האחרונות. ההליך כרוך בשימוש בפלזמה מרוכזת המופקת מדגימת הדם של המטופל או המטופלת אשר עוברים את הטיפול. הפלזמה המוזרקת לאזור הייעודי מסייעת בתהליכי ריפוי וצמיחה טבעיים ומאפשרת לגוף לרפא את עצמו ולתקן תאים ורקמות פגומים. טיפול פלזמה מעניק פתרון למצבים רפואיים ואסתטיים כאחד, כמו נשירת שיער, התבגרות עור הפנים ופציעות ספורט. לטיפולי פלזמה מחיר משתנה הנע בטווח עלויות רחב יחסית ונקבע בהתאם לסוג הטיפול, מצב המטופל/ת, רמת המומחיות של הרופא המטפל ועוד פרמטרים רבים אחרים. הטיפול החדשני מעניק פתרון טבעי ויעיל ומתבצע בשיטה ייחודית בהליך מהיר המעניק תוצאות מרשימות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!