דף הבית » Articles » טיפול פלזמה לפנים מחיר – אז כמה זה עולה?

טיפול פלזמה לפנים מחיר – אז כמה זה עולה?

טיפול פלזמה לפנים מחיר

אחד הטיפולים האסתטיים החדשניים והיעילים ביותר שקיימים היום הוא ללא ספק טיפול פלזמה לפנים. הטיפול מאפשר להעניק פתרון יעיל למצבים שונים כמו התבגרות העור, קמטים וקמטוטים, רוזציאה, אקנה, צלקות ועוד. לטיפול פלזמה לפנים מחיר משתנה הנע על פני טווח עלויות רחב יחסית ומושפע מגורמים שונים. לרוב הוא מושפע מגורמים כמו מוניטין המרפאה או הקליניקה, המומיות והניסיון של הרופא המטפל, מצב הקרקפת וזקיקי השיער הקיימים, חומרת הנשירה ועוד גורמים נוספים. על מנת שתכירו את טווח המחירים עבור הטיפול החדשני קצת יותר לעומק, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת במאמר זה. עלויות, למי ההליך מתאים בעיקר ומה התוצאה שלו.

מהו טיפול פלזמה לפנים?

טיפול פלזמה לפנים נקרא גם “טיפול ערפד” והינו טיפול מהפכני המשתמש בחומר מרוכז וייחודי בשם פלזמה עשירה בטסיות, כדי לשפר את מראה ומרקם עור הפנים. הטיפול החדשני מוכר גם בשם “טיפול ערפד”, בגלל הסלפיז (תמונות) שמפורסמות רבות מעלות לדפי המדיה החברתית שלהן לאחר הטיפול, עם סימני דם על פניהן. ההליך כולל הזרקת כמויות קטנות של פלזמה לשכבה התת עורית בפנים במטרה להפחית את המראה והעומק של קמטים, צלקות אקנה ופגמי עור אחרים. הטיפול פועל על ידי גירוי הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין בעור, חלבונים האחראיים למראה ורמת האלסטיות שלו ומסייעים לשיפור המרקם והגוון הכללי שלו. טיפול פלזמה לפנים מעניק למטופלים עור חלק וצעיר יותר ללא הצורך בניתוח או הליכים פולשניים.

למי טיפול פלזמה לפנים מתאים?

ההליך החדשני נחשב להליך בטוח ויעיל לא ניתוחי המאפשר לשפר את המרקם והמראה של עור הפנים באופן משמעותי. הוא מתאים בעיקר לאנשים שהופיעו אצלם קמטים, קמטים עדינים, כתמי גיל, נזקי שמש וסימני הזדקנות אחרים על גבי הפנים. כמו כן, הטיפול משמש גם על מנת להפחית את המראה של צלקות אקנה ופגמים אחרים. הזרקה של פלזמה עשירה בטסיות לפנים מסייעת לשפר את הגוון והמרקם הכללי של העור על ידי גירוי ייצור קולגן ושיקום רמת הגמישות הטבעית שלו. הטיפול מהדק עור רפוי או נפול, מקטין את גודל הנקבוביות ומשפר את המרקם והגוון הכללי של עור הפנים.  

טיפול פלזמה לפנים הוא בחירה נהדרת עבור אלו מכם המעוניינים לשפר את המראה של העור שלכם בהליך חדשני בעל תוצאה טבעית. הפלזמה המרוכזת והמסונתזת מוזרקת ישירות לעור הפנים ומעניקה מגוון יתרונות אנטי אייג’ינג כמו החלקת קמטים וקמטוטים, טיפול בפיגמנטציה, טשטוש צלקות, טיפול בפצעי אקנה, ושיפור מרקם העור. טיפולי הזרקת פלזמה עשירה בטסיות לפנים מעניקים אפקט טבעי ואטרקטיבי של עור פנים חלק, מתוח וזוהר במראה טבעי.

כיצד טיפול פלזמה לפנים מתבצע?

טיפול פלזמה לפנים מתבצע על ידי שימוש בחומר עצמוני המופק מדגימת דם הנלקחת מהמטופל או המטופלת אשר עוברים את ההליך. הזרקה ממוקדת של פלזמה עשירה בטסיות מאפשרת ליצור אפקט ייחודי של התחדשות התאים בעור ומשפרת את חילוף החומרים ברקמות התת עוריות. הפלזמה העשירה בטסיות נוצרת בטכניקה חדשנית אשר מפיקה את החומר ישירות מדגימת הדם של המטופל/ת לאחר שעברה במכשיר צנטריפוגה ייעודי להפרדת מרכיבי הדם. ההליך עושה שימוש בחומר עצמוני ולכן נחשב לבטוח ויעיל במיוחד. לקבלת התוצאה המיטבית מהטיפול, במקרים רבים יהיה צורך בסדרה של מספר טיפולים, לרוב בין 3 ל-5 מפגשים.

מה התוצאה של טיפול פלזמה לפנים?

טיפולי פלזמה משמשים בעיקר למטרת חידוש ותיקון המרקם והמראה של עור הפנים. ההזרקה הממוקדת של הפלזמה העשירה בטסיות מעוררת את תהליכי הריפוי והחידוש הטבעיים של העור ומסייעת לזרז את הייצור של חלבונים חשובים למרקם העור כמו קולגן ואלסטין. לטיפול החדשני תוצאה מרשימה המתקבלת לאורך תקופת זמן, עם אפקט מתמשך. מדובר בשיטה בטוחה, לא פולשנית ומהירה לשיפור המראה והמרקם של עור הפנים. אחרי טיפול פלזמה לפנים, אתם יכולים לראות שיפור במראה ובעומק של קמטים, קמטוטים עדינים, צלקות אקנה, כתמי גיל וסימני הזדקנות אחרים בפנים שלכם. כמו כן, הטיפול מסייע להפחית אדמומיות שמקורה במצבים בעור כמו רוזציאה. עם טיפולים קבועים לאורך זמן, תיהנו מתוצאות מרשימות לטווח הארוך.

במה המחיר של טיפול פלזמה לפנים תלוי?

העלות של טיפול פלזמה לפנים תלויה במספר פרמטרים, כדוגמת סוג הטיפול שאתם מקבלים, האזור המיועד להזרקה בפנים, ועוד. גורמים נוספים שיכולים להשפיע על המחיר כוללים את רמת הניסיון והכישורים של הרופא המטפל שלכם, כמו גם המיומנות והמוניטין של הקליניקה בה אתם עוברים את הטיפול. חשוב לבצע מחקר על הרופא המטפל שלכם לפני שאתם עוברים כל טיפול בפלזמה לפנים כדי להבטיח שהוא וצוות המרפאה מנוסים ומוסמכים בביצוע טיפולי פלזמה איכותיים ברמה גבוהה לעור הפנים.

מהו טווח המחירים עבור טיפול פלזמה לפנים?

המחירים של טיפולי פלזמה לפנים משתנים בהתאם לגורמים שונים, ביניהם המוניטין של המרפאה, רמת המומחיות של הרופא המטפל וכמות הזריקות הנדרשת. גם גורמים כמו מצב העור וריכוז החומר ממלאים תפקיד בהשפעה על העלות, שכן הם קשורים לכמות הדם הדרושה לשם ביצוע ההליך ולסנתוז שלו באמצעות מכשיר הצנטריפוגה. טיפול פלזמה לעור הפנים זוכה לפופולריות רבה בכל העולם ומהווה דרך לא פולשנית לשיפור מרקם העור והצערת המראה. הטיפול המתקדם מאפשר לטפל במגוון מצבים בעור הפנים ומשקם אותו באופן מרשים במיוחד. אז כמה עולה טיפול פלזמה לפנים? טווח מחירים של טיפול פלזמה בישראל עומד על 1,200-1,800 ש”ח לטיפול בודד. במידה ונדרשת סדרה של מספר טיפולים, לרוב בין 3 ל-5 מפגשים, המחיר יעמוד על כ-4,000-6,000 ש”ח. 

לסיכום

תחום הרפואה האסתטית פועל לשיפור טכניקות הטיפול ומעניק היום מגוון פתרונות למצבים אסתטיים שונים בפנים. אחד הטיפולים אשר צובים פופולריות רבה במהירות בארץ ובעולם הינו טיפול פלזמה לפנים. שיטת טיפול מהפכנית זו מתאימה לכל סוגי העור וניתן להשתמש בה לטיפול בקמטים, קמטים עדינים, צלקות אקנה, כתמי גיל, נזקי שמש וסימני הזדקנות נוספים. הטיפול החדשני מוכר גם בשם “טיפול ערפד”, בגלל הסלפיז שמפורסמות רבות מעלות לדפי המדיה החברתית שלהן לאחר הטיפול, עם סימני דם על פניהן ישר לאחר ההזרקה. לטיפול פלזמה לפנים מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים ונע בטווח רחב יחסית, אשר נקבע באופן אישי. התוצאות של הטיפול מרשימות, בעלות מראה טבעי ומשפרות הן את המראה החיצוני והן את ההרגשה הפנימית בכמה רמות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!