חיפוש
דף הבית » מאמרים טיפולי פלזמה » PRP לפני ואחרי – תוצאות מרשימות

PRP לפני ואחרי – תוצאות מרשימות

טיפול PRP לפני ואחרי

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

התקדמות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית והכללית מאפשרת לטפל במגוון מצבים שונים ומעניקה פתרונות יעילים, באמצעות שימוש בשיטות מתקדמות. אחד הטיפולים החדשניים בתחום, הוא טיפול PRP. הטיפול מתבצע בשיטה ייחודית ומאפשר לזרז תהליכי ריפוי וחידוש של תאים ורקמות בגוף. במסגרת ההליך נלקחת דגימת דם מהמטופל או המטופלת ועוברת סנתוז, עד לקבלת שכבת פלזמה עשירה בטסיות דם (Platelet rich plasma). הפלזמה נשאבת לאחר מכן למזרק ומוזרקת לאזורים המטופלים בגוף. היא עושה פעולה ייחודית ומאפשרת לעורר את זרימת הדם לאזור ולחדש את התאים והרקמות. ברפואה האסתטית, הטיפול מאפשר לשפר את מרקם עור הפנים ולטשטש קמטים. בתחום שיקום השיער, הטיפול עוצר התקרחות ומעודד צמיחת שיער. באורתופדיה, הוא מסוגל לטפל בפציעות ולחדש את הגידים והעצמות. התוצאות של טיפול PRP לפני ואחרי הן מרשימות בהחלט, בעוד השיטה החדשנית מאפשרת לטפל במגוון מצבים שונים.

במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לגבי PRP לפני ואחרי. כיצד הטכניקה הייחודית מתבצעת, איך ניתן להגיע לתוצאה מיטבית, ומהם ההבדלים העיקריים בין המצב לפני לבין המצב אחרי הטיפול.

מהי שיטת הטיפול של זריקות PRP?

בשלב הראשון של ההליך, הרופא המומחה לוקח דגימת דם מהזרוע של המטופל או המטופלת. הדם מועבר למכשיר ייחודי אשר מפריד את מרכיבי הדם השונים ל-3 שכבות על ידי תנועות צנטריפוגליות (סיבוביות). השכבות השונות הן כדוריות הדם האדומות, פלזמה עשירה בטסיות ופלזמה דלה בטסיות (כדוריות לבנות). לאחר מכן, הרופא שואב למזרק את השכבה האמצעית בלבד, בה קיים הריכוז הגבוה ביותר של טסיות דם. לפני ההזרקה של החומר חזרה למקום המיועד הרופא מבצע אלחוש מקומי של אזור ההזרקה ולבסוף מזריק את הפלזמה ישירות לאזור המטופל.

מהם השימושים השונים של טיפול זריקות PRP?

ישנם שימושים שונים לזריקות PRP, המתבצעות על ידי הפקת פלזמה עשירה בטסיות לריפוי ועידוד של צמיחה וחידוש תאים ורקמות בגוף. ריכזנו עבורכם את הטיפולים הפופולריים ביותר שקיימים היום:

טיפול PRP לנשירת שיער והתקרחות

נשירת שיער והתקרחות היא תופעה המתרחשת בקרב ב-80% מהגברים ו-40% מהנשים בעולם, עם מספרים שרק ממשיכים לעלות מדי שנה. טיפול בהתקרחות ונשירת שיער על ידי זריקות PRP לקרקפת מסייע לעצור את תהליך ההתקרחות ומעודד את זקיקי השיער לפעול מחדש. ההבדל בין טיפול PRP לפני ואחרי הוא משמעותי ביותר, כאשר התוצאות של הטיפול מביאות להתעבות והתחזקות של זקיקי השיער וצמיחה מחודשת באזורים בהם הוא היה דליל.

טיפול PRP להצערה ושיפור עור הפנים

הפלזמה העשירה בטסיות מסייעת בייצור של חלבונים מסוג קולגן ואלסטין, האחראיים על עור בריא, צעיר ואלסטי. הזרקה מדויקת של PRP לעור הפנים מרעננת את העור, מהדקת ומעבה עור דליל, מחליקה קמטים וקמטוטים ומשפרת את מראה ומרקם העור. הטיפול עוזר לחדש את המרקם והגוון של עור הפנים ומחליק את הקמטים כך שמתקבל מראה צעיר וחינני יותר, נטול פגמי עור. הטכניקה הייחודית הזו נחשבת גם ליעילה במיוחד לטיפול ברוזציאה או אקנה, בשל הסגולות של הפלזמה העשירה בטסיות לעודד תהליכים טבעיים של התחדשות וריפוי ומעניקה תוצאות מיטביות.

טיפול PRP לפציעות ספורט וכאבי פרקים

ניתן לטפל באמצעות זריקות PRP במצבים אורתופדיים שונים כמו פציעות ספורט, מפרקים כואבים, גידים מתוחים ושרירים תפוסים. הטיפול עוזר להשלים את הרקמות וכלי הדם באזור, להפחית תהליכים דלקתיים, ולהחזיר את המבנים שסבלו מפגיעה למבנה תקין. הטיפול מתאים בעיקר במקרים של: קרעים ברצועות הברך, דלקות מפרקים, שברי מאמץ, קרעים בגיד הגלוטאוס מדיוס, אחרי ניתוח לתיקון קרע במניסקוס בברך, דלקות בגיד אכילס, ועוד. הפלזמה העשירה בטסיות מאפשרת לזרז את תהליכי הריפוי והתחדשות התאים ומסייעת להגיע להחלמה מהירה.

מה מיוחד בהשפעה של PRP לפני ואחרי הטיפול?

התוצאות של טיפול זריקות PRP לפני ואחרי הן מרשימות בהחלט. ההליך מתבצע בשיטה חדשנית וייחודית המסייעת לשפר את הפעולה של תאים שונים באזורים אשר דורשים טיפול בגוף. השיטה הזו נקראת גם “טיפול ערפד”, בעיקר בשל השימוש בדם עצמוני ובזכות כך שהפלזמה העשירה בטסיות דם מעוררת מחדש תאי גוף רדומים או מנוונים. כמו כן, הפלזמה גם מעודדת ייצור של חלבונים ומאיצה את תהליכי ההחלמה והריפוי הטבעיים של הגוף. הייחוד הבולט ביותר בהליך החדשני הזה טמון בחומר הטבעי והמרוכז בו נעשה שימוש והטכניקה החדשנית אתה הוא מתבצע. הוא מהווה פתרון יעיל במיוחד למגוון מצבים ומעניק מענה לצרכים שונים. טיפול זריקות PRP אורך לרוב כ-20 או 30 דקות, ומיד בסופו המטופל או המטופלת יכולים להשתחרר לביתם. מדובר בהליך מהיר וקל המאפשר למטופלים לשוב לפעילות היומיומית שלהם ולתת לחומר לפעול באופן טבעי.

הליך חדשני ובטוח עם תוצאות מרשימות

בשל העובדה שהפלזמה העשירה בטסיות מופקת מהדם של המטופל או המטופלת, ההליך נחשב לבטוח ביותר, עם אחוזי הצלחה גבוהים ותוצאות מיטביות. ניתן לראות בהשוואה של תוצאות טיפול הזרקות PRP לפני ואחרי שיפור משמעותי. כאשר ההליך מתבצע למטרת שיקום השיער, הטיפול מאפשר למלא אזורים בקרקפת בהם השיער היה דליל עם צמיחה מחודשת. כאשר הזרקות PRP מבוצעות במטרה לשפר את מרקם עור הפנים, הן משדרגות ומצעירות את המראה שלו, מחליקות קמטים ומקנות מראה רענן וחינני יותר. בטיפול PRP לכאבי פרקים וברכיים, החומר הייחודי מסייע בתהליכי הריפוי ומזרז את תקופת ההחלמה, בעיקר לאחר פציעות ספורט. 

לסיכום

התוצאות של טיפול PRP לפני ואחרי מעניקות מענה למצבים שונים. טיפול חדשני זה נחשב ליעיל במיוחד ועוזר למגוון בעיות, עם תוצאה מרשימה בכל פעם מחדש. הטיפול עושה שימוש בטכניקות חדשניות ומתקדמות ובחומר טבעי בלבד, אשר מצוי בגוף האדם ונקרא פלזמה עשירה בטסיות. החומר נלקח מדגימת דם, עובר סנתוז וטיהור ולאחר מכן מוזרק ישירות לאזורים הדורשים טיפול בגוף המטופל או המטופלת. לאחר ההזרקה של הפלזמה מתחילה פעולה של ריפוי רקמות, חידוש תאים, צמיחה מחודשת וייצור של חלבונים חשובים האחראיים על שיקום וחידוש. הטיפול מאפשר תוצאות יעילות, בייחוד לאחר שמתבצעת סדרת טיפולים של 3-5 מפגשים. לשמירה על המראה והתחושה המחודשים לזמן רב, מומלץ לחזור על ההליך אחת לשנה.

 

שירותים קשורים:

 

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

צריכים ייעוץ?

לייעוץ חינם השאירו פרטים