חיפוש
דף הבית » מאמרים טיפולי פלזמה » PRP ישראל – טיפול בשיטה ייחודית

PRP ישראל – טיפול בשיטה ייחודית

PRP ישראל

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

טיפולים אסתטיים ורפואיים בכל העולם בכלל ובישראל בפרט, חווים התקדמות משמעותית ככל שהטכנולוגיה הופכת חדשנית יותר. טיפול PRP ישראל עושה שימוש בחומר ייחודי הנקרא פלזמה עשירה בטסיות למטרת שחזור וריפוי של התאים בגוף. במהלך הטיפול החומר המיועד לטיפול מופק מהמשאבים הטבעיים של הגוף, ולכן שיטה זו נחשבת ליעילה ומיטבית במיוחד, עם מינימום תופעות לוואי ומקסימום תוצאות. הטיפול החדשני מסייע לתקן רקמות פגועות, מעודד ייצור מחודש של חלבונים ותאים שאחראיים על תהליכי בנייה פנימיים, ומאיץ את קצב ההתחדשות של התאים באזורים המטופלים בגוף.

מהו טיפול PRP ישראל? למי הוא מתאים? כיצד השיטה מתבצעת ובאילו אזורים בגוף מקובל לעבור את ההליך? התשובות לשאלות הרלוונטיות ביותר מחכות לכם כאן במאמר.

מהו טיפול PRP ישראל ולמי זה מתאים?

PRP הוא ראשי תיבות של Platelet Rich Plasma, או באנגלית “פלזמה עשירה בטסיות”. במסגרת הטיפול נלקחת דגימת דם מהגוף לשם ההליך, אשר מועבר למבחנה סטרילית ולאחר מכן למכשיר צנטריפוגה. המכשיר מפריד את מרכיבי הדם השונים ומכאן מבודדת פלזמה עשירה בטסיות. הפלזמה מכילה כמות גבוהה של חומרי הזנה בריכוז של עד פי 7 מהריכוז הטבעי שלהם בגוף, ומוזרקת בחזרה אל הקרקפת. בזכות העובדה שטיפול PRP ישראל מתבצע על ידי שימוש בתאי דם עצמיים, הוא נחשב לבטוח לחלוטין, עם רמת תאימות ביולוגית גבוהה במיוחד. מחקרים רבים בתחום והניסיון הטיפולי בעולם מעידים על הצלחתו של הטיפול והתוצאות המרשימות שהוא מעניק למטופלים. מאז שההליך הפך לפופולרי כבר בשנות ה-70 של המאה הקודמת, טיפול PRP עשה את דרכו למדינות רבות בעולם ולארץ ישראל, ורק הפך ליעיל יותר עם הזמן. 

PRP ישראל – טיפול בשיטה ייחודית

מהן טסיות דם ומה תפקידן בהזרקה תת עורית?

טסיות הדם שמצויות בפלזמת הדם שלנו, הן אחד המרכיבים שנמצאים בנוזל הדם. הטסיות מכילות כמות גבוהה של חלבונים חשובים המשמשים בתור גורמי גדילה. הן נכנסות לפעולה במקרים של פציעות, ולצורך ריפוי ועידוד תהליכי התחדשות וגדילה בגוף, ומפרישות חלבונים אש גורמים לצמיחה של תאי עור ודם חדשים. כמו כן, טסיות הדם מסייעות להפחית דלקות וגורמות להופעה של תאים פיברולסטיים אשר אחראיים על יצירה של סיבי קולגן. אז איך טסיות הדם קשורות לטיפול PRP ישראל? טיפול PRP לוקח את שכבת הפלזמה העשירה בטסיות שנמצאת בדם ועל ידי הפרדת המרכיבים, ניתן לבצע “מניפולציה” על הטסיות ולהשתמש ביתרונות הרבים שלהן על מנת לעודד התחדשות של רקמות ותאים בגוף. בזכות כך, שיטת הטיפול החדשנית מהווה פתרון יעיל למגוון רחב של מצבים רפואיים ואסתטיים כאחד.

כיצד מתבצע טיפול PRP ישראל?

במהלך של טיפול PRP ישראל נשאבת כמות קטנה של דם מהזרוע של המטופל או המטופלת אשר עוברים את ההליך, בדומה לבדיקת דם סטנדרטית. לאחר מכן המרכיבים השונים בדם מופרדים במכשיר בעל תנועות צנטריפוגליות (סיבוביות) מהירות. המכשיר מבודד את החומר בו נעשה שימוש בטיפול – פלזמה עשירה בטסיות. הפלזמה מכילה כמות גבוהה של חלבונים וגורמי צמיחה (growth factors) ומסייעת לחדש את התאים בגוף. על ידי הזרקה ממוקדת של הפלזמה העשירה בטסיות בחזרה אל תאי העור, היא מפעילה את המנגנון הטבעי של תהליכי הריפוי בגוף, ולמעשה מעודדת את הגוף להתחיל בתהליך בנייה וריפוי של תאים ורקמות באזורים אליהם החומר מוזרק.

טיפול PRP ישראל מתאים למגוון רחב של מצבים. במקרים של התקרחות ואובדן שיער, ניתן לטפל בשיטה זו על ידי הזרקת פלזמה עשירה בטסיות ישירות לעור הקרקפת. במקרים בהם עור הפנים איבד מהחינניות שלו ונוצרו קמטים, ניתן להשתמש בטיפול PRP ישראל לחידוש מרקם העור והחלקה של קמטים. בנוסף לכך, בתחום האורתופדיה משתמשים בטכניקה הזו להקלה על כאבים וזירוז החלמה של התאים בגוף, בעיקר במקרים של פציעות ספורט או דלקות פרקים.

באילו תחומים אפשר להשתמש בזריקות PRP?

זריקות PRP ישראל משמשות לטיפול במגוון רחב של מצבים שונים. בתחום האורתופדיה, הן מאפשרות לטפל בגידים קרועים, דלקות בגידים, פגיעות בשרירים, כאבים הקשורים לדלקות פרקים ופגיעות במפרקים. בתחום הרפואה האסתטית, ניתן לטפל בעזרת PRP בעור הפנים ולשפר את המראה והמרקם שלו. החומר מסייע להמריץ את הייצור הטבעי של חלבונים חשובים לעור כמו קולגן ואלסטין. הטיפול מעבה ומהדק עור דליל, ומחליק ביעילות קמטים וקמטוטים. הטיפול יעיל במיוחד לאנשים הסובלים מרוזציאה או אקנה. תחום נוסף שנהנה מטיפול PRP, הוא תחום שיקום השיער. מומחים ורופאים בתחום משתמשים בזריקות PRP לטיפול בנשירת שיער אשר פוגעת בגברים ונשים בכל העולם כאחד. הטיפול מאפשר לעצור את תהליך ההתקרחות ומעודד את זקיקי השיער המנוונים בקרקפת להצמיח שיער חדש, מלא ובריא.

PRP ישראל

לאיזו תוצאה אפשר לצפות אחרי טיפול PRP ישראל?

התוצאות המרשימות של שיטת הטיפול החדשנית הזו הפכו את ההליך לטיפול פופולרי ביותר תחום הרפואה האסתטית, שיקום השיער, רפואת השיניים והאורתופדיה. בשנים האחרונות נעשה בטיפול זה שימוש נרחב במדינות רבות באירופה, בארה”ב, כאן בארץ ישראל ובמדינות רבות נוספות בעולם. הטיפול מתבצע בשיטות חדשניות וללא התערבות כירורגית, ועושה שימוש בחומר עצמוני של המטופל/ת, לכן גם נחשב לבטוח במיוחד. הפלזמה אשר מופקת מדגימת הדם של המטופל או המטופלת מוזרקת ישירות אל האזורים הייעודיים בגוף, תחת אלחוש מקומי ובאמצעות מחטים דקות המיועדות להליך. משך הטיפול הוא קצר ונעשה באופן ממוקד ומדויק, כך שאינו כרוך בכאבים או אי נוחות. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות יש צורך במספר טיפולים, בדרך כלל 3-5 פגישות. לאחר מכן ניתן לחזור על ההליך אחת לשנה לשמירה על התוצאות המרשימות שלו.

לסיכום

טיפול PRP ישראל הינו טיפול חדשני וייחודי אשר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומעניק פתרון למצבים שונים, אסתטיים ורפואיים כאחד. הטיפול מתבצע על ידי שימוש בחומר בעל תאימות ביולוגית מוחלטת עם גוף האדם, שכן הוא נלקח ישירות מדגימת הדם של המטופל או המטופלת שעוברים את ההליך. בטיפול נשאבת כמות קטנה של דם, המוכנסת למבחנה ומועברת במכשיר בעל תנועות צנטריפוגליות מהירות. המכשיר מיועד להפריד את הרכיבים השונים בדם עד לקבלה של פלזמה עשירה בטסיות והורמוני גדילה. הפלזמה המרוכזת מוזרקת חזרה לאזור המטופל בגוף ומאפשרת לעודד את התאים בגוף להתחדש, להתרפא וליצור תאים בריאים מהתאים הקיימים. שיטת טיפול זו מסייעת לשפר את מרקם העור, לעצור כאבי פרקים, להאט התקרחות ולהצמיח שיער חדש על גבי הקרקפת. התוצאות מרשימות ונשמרות לטווח ארוך, עם שיפור בכל תחומי החיים.

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

צריכים ייעוץ?

לייעוץ חינם השאירו פרטים