חיפוש

טיפול פלזמה

הכל על טיפולי פלזמה

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

טיפול פלזמה - כל המידע

מידע חשוב

הגוף שלנו חווה שינויים רבים במהלך החיים. הייצור של חלבונים חשובים למראה עור צעיר וחינני כמו קולגן ואלסטין פוחת ונוצרים תסמינים של הזדקנות. מראה הפנים הופך מבוגר ועייף יותר, העור מאבד מהחיוניות והאלסטיות שלו ונראה לא אסתטי. בנוסף לכך, תהליך ההתבגרות משפיע על כל שאר האיברים והחלקים בגופנו, כמו על כאבים במפרקים ואובדן משמעותי של שיער. המראה הקירח ומלא הקמטים מזוהה עם הגיל, אך נשים וגברים בכל העולם עושים ככל שביכולתם להפחית את התסמינים השונים ופונים לפתרונות אסתטיים שונים. תחום הרפואה האסתטית חווה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות, בעיקר בשל הביקוש ההולך וגובר “להחזיר את הזמן לאחור” ולטפל בסימני הגיל. טיפול פלזמה נחשב לאחד הטיפולים הנהדרים והאידאליים ביותר אשר משרת מטרה זו באופן מדויק ויעיל במיוחד. הוא עושה שימוש בחומר המצוי בגוף האדם באופן טבעי ולכן נחשב לבטוח, עם מינימום כאבים או תופעות לוואי ועם תוצאות מרשימות וארוכות השפעה.

בכדי לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם וליהנות מהתוצאות המרשימות של טיפול פלזמה גם אתם, ריכזנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי הטיפול החדשני והייחודי הזה. הצטרפו למאות אלפי אנשים ברחבי העולם שכבר עוברים את סדרת הטיפולים הזו ותזכו בשיפור משמעותי של התחושה והמראה שלכם, עם הליך יעיל בעל תוצאות אולטימטיביות.

מה זה טיפול פלזמה וכיצד הוא עובד?

פלזמה נוצרת באמצעות פעולה ביולוגית טבעית המתרחשת בגופנו. הפלזמה הייחודית הזו בעלת סגולות רפואיות מתקדמות ומסוגלת להמריץ תהליכי ריפוי והתחדשות בגוף. בטכנולוגיה חדשנית זו, טיפול פלזמה לא עושה שימוש בטכניקות פולשניות כמו סכין מנתחים או לייזר. בטיפול היעיל והמתקדם לא קיימים הסיכונים אשר כרוכים בהתערבות הניתוחית המסורתית או בחומרים חיצוניים, מה שהופך אותו לבטוח ויעיל במיוחד.

טיפול פלזמה עושה שימוש במשאבים הטבעיים של הגוף ומביא לחידוש התאים באזורים הייעודיים ללא הצורך בתכשירים כאלו ואחרים, תרופות, משחות שונות, או טכנולוגיות מורכבות. ההליך מתבצע כמעט ללא כאבים ולא כרוך בתופעות לוואי, עם תוצאות מיטביות וארוכות טווח. החומר אשר מוזרק במהלך הטיפול הינו פלזמה עשירה בחלבון המיוצרת באופן טבעי בגופם של מטופלים ומופקת מדגימת דם הנלקחת בתחילת ההליך. דגימת הדם עוברת בידוד והפרדה של מרכיבים וחלבונים במכשיר צנטריפוגה, מה שמאפשר לקבל את הפלזמה הייחודית הזו. לאחר מכן, אותה פלזמה מוזרקת ישירות למקומות המטופלים באזורי הפנים, הגוף או הקרקפת. ההחדרה של הפלזמה מעודדת את הגוף להתחיל בתהליך ריפוי טבעי ומהיר יותר של הרקמות אשר נפגעו במהלך החיים עקב שינויי הגיל או טראומה, ומאפשרת לקבל תוצאות מיטביות תוך זמן יחסית קצר.

ריכזנו עבורכם את התהליך של טיפול פלזמה במספר נקודות עיקריות:

  • לקיחת דגימת דם מן המטופל – לקיחת דגימת דם בעלת כמות דם קטנה ישירות מהזרוע של המטופל או המטופלת, בדומה לכמות הדם הנלקחת בבדיקת דם סטנדרטית. 
  • העברת דגימת הדם לצנטריפוגה – דגימת הדם אשר נלקחת מהמטופלים מוכנסת למכשיר צנטריפוגה המכיל ג’ל הפרדה. באמצעות תנועה סיבובית מהירה, המכשיר מסנן, מפריד וממצה את חומר הפלזמה מהדגימה.
  • הזרקה ממוקדת של חומר הפלזמה המרוכז – החומר המסונתז בעל ריכוז הגבוה של הורמוני גדילה ומופרד מדגימת הדם של המטופל בעזרת סיבובים בצנטריפוגה עד לקבלת פלזמה עשירה. הפלזמה מוזרקת בנקודות באזורים הייעודיים בהתאם לסוג הטיפול והמטרה שלו. החומר הייחודי מאפשר שיפור משמעותי של מראה ומרקם העור, טיפול בכאבי פרקים, עידוד של צמיחת שיער מחודשת ומניעת התקרחות.

אילו סוגים שונים של טיפול פלזמה קיימים היום?

טיפולי פלזמה הם תחום נרחב של טיפולים העושים שימוש בדגימת דמו של המטופל לצורך מיצוי פלזמה עשירה בטסיות. הפלזמה מוזרקת חזרה לגוף ומסייעת לזרז ולחדש הליכים ביולוגיים טבעיים. קיימים סוגים שונים של טיפולים מסוג זה וכל אחד משרת מטרה אחרת. המשותף לכולם הוא השיטה המתקדמת, היתרונות הבולטים שהזכרנו וכן גם התוצאות המרשימות וארוכות הטווח.

על מנת שתוכלו להבין מהו טיפול פלזמה קצת יותר לעומק, ריכזנו עבורכם כמה מהסוגים השונים של הטיפולים אשר עושים שימוש בטכניקה חדשנית זו:

טיפול פלזמה לחידוש והצערת עור הפנים

ההליך הייחודי הזה מסייע לחידוש של מרקם העור, החלקת קמטים וקמטוטים, הבהרת כתמים ושיפור המראה הכללי של עור הפנים. בין האזורים השונים בהם ניתן לטפל בפלזמה לפנים נמנים קמטי הבעה כמו קמטים במצח, בצדי העיניים וקמטים מסביב לפה; קמטוטים עדינים בפנים; גידים בולטים בצוואר; שומות בעור; צלקות אקנה עמוקות ו”חורים” בפנים; כתמי שמש ופיגמנטציה בעור; ואזורים אחרים בגוף הדורשים ייצור מחודש של תאים. הטיפול החדשני מעניק לעור הפנים מראה צעיר, רענן ונקי מקמטים ופגעי עור. ידועניות מפורסמות רבות כמו קים קרדשיאן ואנג’לינה ג’ולי עוברות את הטיפול הפופולרי הזה, מתעדות ומהללות את התוצאות המרשימות שהוא מעניק בעמודי המדיה החברתית שלהן.

טיפול פלזמה לכאבי מפרקים ודלקות

במסגרת טיפול פלזמה המתמקד במפרקים כמו ברכיים למשל, החומר מוזרק באופן מקומי לשם טיפול ממוקד באזורים בהם התרחשה פציעה, טראומה או דלקתיות. השיטה הייחודית מתחקה אחר תהליך טבעי שמתרחש בגוף האדם כתגובה לפציעה ומאפשרת החלמה מהירה ומיטבית. בטיפול החדשני והמתקדם הזה מוחדרים לגוף חלבונים מרוכזים אשר מסוגלים לטפל בפציעות חיצוניות ופנימיות מסוגים שונים כמו חתכים, פצעים וחבלות בתוך הגוף.

טיפול פלזמה נגד נשירת שיער והתקרחות

אחד הטיפולים היעילים ביותר לנשירת שיער, התקרחות ואובדן שיער הוא טיפול פלזמה. ההליך מתבצע בשיטה ייחודית וחדשנית המבוססת על פלזמה עשירה בטסיות. הנוזל המרוכז אשר נלקח ישירות מגוף המטופל או המטופלת מכיל חומרי גדילה (Growth Factors) ותאים מיוחדים המזרזים תהליכי ריפוי וייצור מחודש של חלבונים. השיער שלנו מורכב מחלבונים סיביים המכונים קרטינים. חומרי הגדילה פועלים בתוך הגוף לאחר הזרק הפלזמה במטרה לתקן רקמות פגועות וליצור רקמות חדשות. טיפול פלזמה נגד נשירת שיער מתמקד באזורים בהם הנפח דליל וממלא אותם בצמיחה מחודשת של שיער. החומר בו נעשה שימוש בטיפול החדשני הזה מופק ישירות מדגימת הדם הנלקחת מהמטופל עצמו.  

תהליך ההפקה של חומר הפלזמה הייחודי מדגימת הדם דורש ציוד רפואי מיוחד אשר מותאם ספציפית לטיפול. לכן, במידה ואתם מחליטים לעבור טיפול פלזמה לעידוד קצב צמיחת השיער וטיפול בהתקרחות, חשוב לוודא כי אתם עושים זאת במרפאה או קליניקה מקצועית. הטיפול יכול להתבצע רק על ידי רופאים מומחים ומנוסים בטכניקה החדשנית הזו. בנוזל המופק אשר מיועד לשיער, הריכוז של חומרי הגדילה והתאים גבוה פי 7 מהריכוז הסטנדרטי והטבעי שלהם בדם. בזכות כך, הזרקה ממוקדת שלהם מסייעת לעצירת תהליך ההתקרחות ומעודדת פעילות מחודשת של זקיקי השיער. התהליך נועד לעצירת נשירת שיער והתקרחות באזורים שונים בראש כאשר קיימים עדיין זקיקים חיים. יש לזכור כי טיפול פלזמה לא יתאים לאנשים אשר התקרחו כליל, אלא רק במקרים בהם קיימים זקיקי שיער. הטיפול מחייה את האזורים ה”מנוונים”, מחדש את הגדילה שלהם ומאפשר לשיער להתעבות ולהתמלא באופן מיטבי.

באילו מקרים מומלץ לעבור דווקא טיפול פלזמה?

מטופלים רבים עשויים להיות אלרגיים לחומרים שונים, כמו למשל בוטולינום טוקסין (בוטוקס), חומרי מילוי מסוג חומצה היאלורונית, או בוסטרים לעור כמו רדיאס וסקולפטרה. טיפול פלזמה עושה שימוש בחומר המצוי באופן טבעי בגוף המטופל או המטופלת ובעל 100% תאימות ביולוגית עמו. בזכות כך, הסיכוי לפתח אלרגיה לא קיים והחומר יכול להיספג בגוף באופן אידאלי. תופעות הלוואי של טיפול פלזמה הן קלות ביותר וחולפות בתום מספר ימים בודדים לאחר הטיפול. ההליך החדשני מתאים בעיקר לאנשים אשר מעוניינים לשפר את המראה הכללי שלהם, עם תוצאות מקסימליות ומינימום סיבוכים או התעסקות.

הסיבה העיקרית לכך שההליך המתקדם והייחודי הזה הוא כה מומלץ ופופולרי, נעוצה בכך שהוא יכול להתאים כמעט לכל אחד. אנשים המחפשים לשפר ולהצעיר את המראה שלהם, מרקם עורם ונפח השיער שלהם – יכולים ליהנות מכל היתרונות הרבים שיש לטיפול החדשני הזה להציע. מעבר לעובדה שהטיפול נחשב לבטוח ביותר, הוא גם מעניק תוצאות מרשימות במיוחד הנשמרות לזמן רב. בתחום הרפואה האסתטית המתקדם והמשתנה ללא הרף, טיפול פלזמה בהחלט נחשב לפריצת דרך משמעותית. הוא מאפשר לקבל תוצאות מיטביות, מהירות וארוכות טווח עם טכניקה חדשנית ושימוש בחומרים טבעיים בלבד, הנלקחים מהמטופלים עצמם ולא ממקור חיצוני אחר כלשהו.

מהן התוצאות להן נצפה אחרי טיפול פלזמה?

טיפולים אסתטיים ורפואיים למטרת שחזור וריפוי של הגוף על ידי שימוש במשאביו הטבעיים עושים שימוש בטכניקת הטיפול המתקדמת הזו כבר שנים. מאז שהפך פופולרי בשנות ה-70 של המאה הקודמת, טיפול פלזמה רק הפך יעיל יותר. הטיפול הייחודי מבוסס על הפקה של נוזל פלזמה מדם המטופל עצמו ולכן יכול להבטיח תוצאות מיטביות וארוכות טווח. הטיפול מתקן רקמות פגועות, מעודד ייצור מחודש של חלבונים ותאים האחראיים על תהליכי בנייה פנימיים, וכן גם מאיץ את קצב התחדשות התאים השונים בגוף. הפלזמה הייחודית מורכבת מטסיות המכונות תרומבוציטים פעילים המאיצים את תהליכי ההחלמה והגדילה של רקמות. 

בכל הנוגע לשיפור מרקם העור, החלקת קמטים, טיפול בנשירת שיער והפחתת כאבי פרקים – החומר הייחודי הזה מהווה את הפתרון היעיל והמהיר ביותר. הזרקת הפלזמה מבוצעת ישירות לאזורים הייעודיים בגוף אשר דורשים טיפול, כמו הפנים והצוואר, מפרקים שונים וכמובן גם אזור הקרקפת. הטיפול עושה שימוש במכשיר חדשני בעל מחטים זעירות, בהליך מתקדם הכרוך במינימום כאב ותופעות לוואי, עם תוצאות מרשימות במיוחד. הטיפול מסייע להאיץ את תהליך חילוף החומרים התוך תאי, מזרז תהליכי ריפוי ומשפר את ההליכים הטבעיים בגוף האחראיים על צמיחה, התחדשות וגדילה. 

לסיכום

טיפול פלזמה נחשב לאחד הטיפולים האסתטיים המתקדמים והיעילים ביותר שקיימים היום. הטיפול החדשני עושה שימוש בטכניקות מתקדמות ובחומר בעל תאימות ביולוגית של 100% עם גוף האדם, שכן הוא נלקח ישירות מתוכו. במהלך הטיפול נשאבת מהמטופל או המטופלת כמות קטנה של דם. הדם עובר בצנטריפוגה אשר מפרידה את הרכיבים השונים עד שמתקבלת פלזמה עשירה בטסיות והורמוני גדילה. אותה פלזמה מרוכזת וייחודית מוחזרת מיד לאחר מכן ישירות לגוף המטופל באמצעות הזרקות מקומיות ועדינות. הזרקת החומר המרוכז והמסונתז מעודדת את התאים בגוף להתחדש וליצור תאים בריאים וחדשים מהתאים הקיימים. טיפול פלזמה מהווה פתרון יעיל ומיטבי למגוון מצבים וביניהם שיפור מרקם העור והצערתו, טיפול בכאבי פרקים וטיפול לפני ואחרי השתלת שיער. ההליך החדשני מאפשר למי שבוחר לעבור אותו ליהנות מתוצאות מרשימות ביותר לתקופת זמן ממושכת למדי.

במסגרת הטיפול

רופא מוסמך
100%
קליניקה חדשנית
100%
ציוד ואבזור טכנולוגי ברמה הכי גבוה שיש
100%
100% אחריות והתחייבות לביצועים
100%

השאירו פרטים להתייעצות בחינם

המאמרים שלנו:

כמה עולה טיפול PRP

כמה עולה טיפול PRP? המדריך המלא לעלויות של PRP ב-2024

בשנים האחרונות טיפול פלזמה עשירה בטסיות דם, או בשמו המוכר טיפול PRP, הפך לאופציה טיפולית פורצת דרך. ההליך החדשני מתאים לטיפול במגוון נושאים בריאותיים וקוסמטיים – החל מגירוי צמיחת שיער ושיפור התחדשות העור ועד להאצת החלמה בפציעות אורטופדיות. כאשר אנו מסתכלים קדימה להמשך שנת 2024 והלאה, אנשים אשר שוקלים לעבור את הטיפול החדשני הזה חוששים לגבי העלויות שלו. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כי במאמר שלפניכם נסביר לכם כמה עולה טיפול PRP, מה קובע את המחירים שלו, למי הוא מתאים ואיך תקבלו תוצאות מיטביות.

למאמר המלא
PRP הזרקות

PRP הזרקות – פתרון חדשני למגוון מצבים

עם התקדמות הטכנולוגיה בתחומים רפואיים שונים, היום ישנן שיטות רבות שמאפשרות לטפל במגוון רחב של מצבים. אחד הטיפולים החדשניים והיעילים ביותר שקיימים היום, אשר מעניקים פתרון למצבים שונים, הוא טיפול PRP הזרקות פלזמה עשירה בטסיות. הטיפול עושה שימוש בטכניקות החדשניות בתחום הרפואה ובחומר ייחודי אשר מופק בהליך מתקדם. החומר המוזרק לגוף מכיל כמות גבוהה של חלבונים וחומרים שאחראיים לבנייה והתחדשות של תאים בגוף. הוא מסייע לתהליכי ריפוי וצמיחה באזורים אליהם החומר מוזרק, ובזכות כך ניתן להשתמש בו לטיפול במקרים שונים. ההליך מעניק פתרונות יעילים בתחומים שונים כמו תחום הרפואה האסתטית, רפואת השיניים, האורתופדיה ושיקום השיער.

למאמר המלא
טיפול פנים פלזמה הוא טיפול מהפכני לטיפוח העור המשתמש בטכנולוגיית פלזמה למיצוק ומיצוק העור, שיפור המרקם והמראה שלו.

טיפול פלזמה לפנים מחיר – אז כמה זה עולה?

אחד הטיפולים האסתטיים החדשניים והיעילים ביותר הקיימים כיום הוא ללא ספק טיפול פלזמה לפנים. הטיפול מאפשר לתת מענה יעיל למצבים שונים כגון הזדקנות העור, קמטים וקפלים, רוזציאה, אקנה, צלקות ועוד. לטיפול בפלזמה לפנים מחיר משתנה המשתנה על פני טווח רחב יחסית של עלויות ומושפע מגורמים שונים. פעמים רבות היא מושפעת מגורמים כמו המוניטין של המרפאה או המרפאה, המומחיות והניסיון של הרופא המטפל, מצב הקרקפת וזקיקי השיער הקיימים, חומרת הנשירה ועוד גורמים רבים. כדי שתוכלו להכיר קצת יותר לעומק את טווח המחירים של הטיפול החדשני, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת במאמר זה. עלויות, למי מתאים ההליך בעיקר ומהי התוצאה שלו.

למאמר המלא

צריכים ייעוץ?

לייעוץ חינם השאירו פרטים